Skip to main content

Hakkımızda

Numerologum.com'u hazırlarken, sayıların gizemli dünyasını keşfetmek isteyenler için bir rehber niteliğinde olmasını ve Numerolojinin Türkiye'de bilinilirliğinin artmasını hedefledik. Türkiye'nin dört bir yanından bir araya gelen profesyonel numerologlarımızla; doğum tarihi ve ismimizde yer alan sayıların, kişisel özelliklerimizi, yeteneklerimizi ve yaşamlarımızdaki deneyimleri şekillendiren bir enerjiyi ifade ettiğine inanıyoruz. Bu inançla, Numerologum olarak, bu enerjileri analiz ederek size kendinizi daha iyi tanımanızı ve hayatınızdaki zorluklarla başa çıkmanızı sağlayacak bir rehber sunuyoruz.

Hikayemiz, insanların hayatlarındaki sayıların gücünü daha fazla kişiye ulaştırma arzusuyla başladı. Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden gelen deneyimli numerologlarımız, insanların isimleri, doğum tarihleri ve diğer sayıların analizi yapılarak kişilikleri, gelecekleri ve hayatlarındaki olaylar hakkında bilgi vermeye çalıştılar. Bu süreçte, numerolojinin, iş ve kariyer seçiminden, aşk ve ilişkilere kadar pek çok alanda yol gösterici olabileceğini gördük.

Bugün, Onlarca Numerologu bir araya getirerek, Türkiye'nin en kapsamlı numeroloji raporunu sunuyoruz. İster sayıların kendi hayatınız üzerindeki etkilerini keşfedin, ister sevdiklerinizle beraber sayı biliminin sonuçlarını yorumlayın. Tek kişilik veya iki kişilik numeroloji raporları sunuyoruz, kişilik analizi, kader analizi, uyum analizi, iş ve kariyer analizi, sağlık analizi ve hayat yolu analizi gibi bölümler içeriyor.

Bu yolculukta bizlerle beraber olduğunuz için çok mutluyuz. Umarız sayılar sizin hayatınızda da en az bizlerde olduğu kadar yol gösterici olur.